nabór

lwy-2016

UDANY WYSTĘP JUDOKÓW AZS AWFiS GDAŃSK W PPJ

W dniu 26.05.2013 w Łodzi odbył się Puchar Polski Juniorów w Judo. W turnieju wystąpiła czwórka reprezentantów KS AZS AWFiS Gdańsk. Trener Radosław Laskowski wystawił do zawodów: Magdalenę Miller (- 57 kg), Aleksandrę Jabłońską (- 70 kg)

oraz Barbarę Lichońską (- 78 kg). Trener Marek Adam wysłał do Łodzi jedynie Michała Jabłońskiego (- 90 kg).

Wszyscy zawodnicy spisali się bardzo dobrze przywożąc do Gdańska 4 medale. Złoty medal we wspaniałym stylu zdobyła Aleksandra Jabłońska, wygrywając pewnie wszystkie walki . Srebro wywalczyła Magdalena Miller, która w finale musiała uznać wyższość Martyny Dobrowolskiej z Warszawy.

Basia Lichońska i Michał Jabłoński wywalczyli brązowe medale. Warto także nadmienić, że AZS AWFiS Gdańsk zajął 5 miejsce w klasyfikacji medalowej mimo startu tylko czwórki zawodników.

Za tydzień nasi Juniorzy wystartują w Pucharze Europy w austriackim Leibnitz.