nabór

lwy-2016

TRZYNAŚCIE MEDALI MŁODYCH JUDOKÓW AZS W TORUNIU!

W sobotę 9.04.2017 na matach Toruńskiego Klubu Judo odbył się Turniej Copernicus Judo Cup 2017.Wzięli w nim udział zawodnicy AZS AWFiS GDAŃSK ( połączone siły z UKS MIFUNE GDAŃSK ). Turniej odbywał się w międzynarodowej obsadzie ( kluby z Rosji).

W sumie w zawodach wzięło udział ponad 600 młodych judoków i judoczek.

W kategorii młodziczek medale wywalczyli : Agata Syska – złoty medal, Jowita Żywluk – złoty medal , Dominika Maruszak – srebrny medal, Nina Penar – brązowy medal , Mateusz Rosa – brązowy medal oraz Dawid Pietras – brązowy medal(wszyscy AZS GDAŃSK)

W kategorii dzieci najlepiej zaprezentowali się : Maciej Radlak ( AZS GDAŃSK/UKS MIFUNE) – złoty medal, Tomasz Melonek (AZS GDAŃSK/UKS MIFUNE) – srebrny medal, Franciszek Maruszak ( AZS GDAŃSK/UKS MIFUNE)- brązowy medal , Stanisław Sobiech ( AZS GDAŃSK/UKS MIFUNE)- srebrny medal, Anatolij Pylypchak (AZS GDAŃSK ) – srebrny medal ,Skierka Domarad ( AZS GDAŃSK) – brązowy medal , Gardzijewski Paweł ( AZS GDAŃSK/UKS MIFUNE) – brązowy medal, Miłosz Zaborowski i Daniel Wysocki (AZS GDAŃSK) zajęli V miejsca.

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy dobre VII miejsce. W zawodach brało udział ponad 40 klubów z całego kraju.

Nasi zawodnicy trenują na co dzień pod opieką trenerów Andrzeja Rybaka , Macieja Syski , Pawła Chybczyńskiego i Piotra Staszkiewicza

Gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy.